27 Mart 2013 Çarşamba

Göz Kalemlerim..

      Uygun göz kalemini bulana kadar da harcadığım paranın haddi var hesabı yoktur herhalde :) Lakin kolay değil,yumuşak uygulansın istiyoruz,kaliteli olsun istiyoruz,akmasın bulaşmasın suya dayansın alerji yapmasın ve güzel renk seçenekleri olsun derken eminim çoğunuz bir çok markayı denemişsinizdir.İşte bir kaç tane de benden örnek olsun:

Zengin renk seçeneği ve ürün özelliğiyle kaliteli bir uygulama sağlayan M.A.C ,ürünlerine biçtiği fiyatı kesinlikle hak ediyor.Suya dayanıklı,yumuşak uygulama ve akmaya karşı uzun süre direnim.Kullandığım en başarılı,en akmayan kalemlerden biriydi..

Innova.Uygun fiyatı sebebiyle denemeden almıştım ama kullanmıyorum bile.Öylece duruyor yerinde.Sert bir kere,istediğiniz koyuluğu elde etmek için üç beş kere geçmek zorundasınız bu da gözü acıtıyor.
Fiyatı 10 tl civarında olan bu muhteşem ürün de Pastel Matte serisinden.Çok yumuşak,tek seferde koyu bir uygulama sağlıyor ve bulaşma yapmıyor.
Max Factor de bu konuda oldukça iyi.Yumuşak ve kolay uygulama.Ancak çok dayanıklı değil, bulaşabiliyor.
Clinique.Yine yumuşak ve kalıcı bir kalem.Markanın parfümsüz parabensiz ürünler üretiyor olması da ayrı bir güven duygusu oluşturuyor bende.Dolayısıyla elimdeki bitince tekrar almayı düşünüyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...