15 Mayıs 2013 Çarşamba

Rebul Jasmine Kolonya

          Sizlere severek kullandığım bu kolonyadan biraz bahsetmek istiyorum.Limon kolonyasının kokusundan hiç hoşlanmayan ben,gün içinde ellerimi temiz tutmak ve ferah kokmalarını sağlamak için iyi bir kolonya arayışına girmişken keşfetmiştim.Bir kaç çeşidini deneyip tabi ki yasemin kokusuna olan aşkım dolayısıyla bunda karar verdikten sonra hemen alıvermiştim.Gerçekten çok ferah çok güzel bir kokusu var,çiçeksi-meyveli kokunun kalıcılığı elbette parfüm gibi olmasa da sıradan bir limon kolonyasından çok daha fazla ve hoş..Ürünün resmi sitesindeki açıklama şu şekilde:

Yasemin Şenliği

Hikayemiz, bize sayısız güzel koku sunarak göz kırpan Güney İtalya’ nın aşk dolu çiçeği yaseminin Rebul Kolonyasıyla buluşmasıyla başlar. Bu uyumlu buluşmanın sonucunda nesiller boyu beğeni ile kullanılan ve bir klasik haline gelen Rebul Jasmine Kolonyası ortaya çıkar.

En güzel yaseminlerin diyarı Güney İtalya’nın kıyılarından gelen o hafif esintide,  kırmızı elma, sulu armut, tatlı şeftali ve egzotik liçiden oluşan kokteyl, size meyve bahçelerinin yakınında olduğunuzu hissettirir. Meyve bahçelerini geçtikten hemen sonra, orta notalarda Madagaskar’ ın narin ylang ylangları ve İngiltere’ nin dokunmaya kıyamayacağınız şakayıkları tüm yumuşaklığı ile yüzünüzü okşayacaktır. Alt notalarda ise şeffaf beyaz miskler, sandal ağacı, sedir ağacı ve zengin pudra dokusu  sizi büyüleyici bir gezintiye çıkarır.

Böylece Rebul Jasmine, nesilden nesile geçen vazgeçilmez bir tutkuya dönüşürken, aynı zamanda hiç bitmeyen ve dilden dile dolaşan bir hikâyenin de kahramanı olur...

         Gerçekten çok yumuşak kokan kolonya 180 cclik cam şişesinde.Farklı boyları da var.Lavanda,mandarine çeşitlerini de denemiştim,onlar da çok güzel kokuyor.Sırada incirli olanı denemek var:)
Buyrun diğer çeşitleri:
Resmi sitesine gitmek ve online alışveriş için link:

         Mis kokulu günler diliyorumm..
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...